Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 179
Novinky

V okolí Prahy lze sehnat nemovitosti s výraznou slevou. Vyplatí se koupit již nyní, nebo raději ještě počkat?

15.3.2023 Benešov, Beroun nebo například Kladno patří dlouhodobě k městům s lepší dostupností vlastního bydlení než nedaleká Praha. Dojezdová.. více »

Aukce nebo dražba nemovitosti. V čem je rozdíl?

25.2.2023 14.2.2023 - Význam obou slov je na jednu stranu podobný - jde o prodej nejvyšší nabídce. Ale nemusí tomu tak být vždy. Jaké jsou tedy.. více »

Příjmáme nové kolegy do týmu!!!

15.7.2022

Chlup
Výkup
Nábor
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: PERSONAL REALITY » Reference » Reference Denisa Semeráková

Reference Denisa Semeráková

Děkuji za vzornou spolupráci, takto si práci makléřky představuji. Pravidelně mě informovala o všech potencionálních zákaznících a pomáhala mi je vybírat. Dal jsem velmi na její zkušenost. V budoucnu určitě opět využiji její služby.

Martin Svoboda 

Spolupráce byla vynikající, o nic jsem se nemusela téměř starat, veškeré informace jsem obdržela v potřebné kvalitě. Byt byl pronajmut velmi rychle. Moc děkuji za spolupráci a určitě v budoucnu využiji znovu. S pozdravem

Hana Svobodová 

Velká spokojenost, makléřka byla super.

Patrik Fuchsa

Perfektní poradenství, profesionální přístup, doporučuji. A ještě jednou velké díky!

Michaela Šarochová 

Pani Semeraková je výborná makléřka, vzdy dala dopredu vedet co se bude dit. Vse proběhlo hladce a dum uz je prodany. Za me určitě doporučuji. Děkuji

Vladimír Hejna

Byla jsem milé překvapená s profesionalitou a milou komunikací.Přiště určitě opět využiji vašich služeb a doporučím všem přátelům.

Martina Rusá 

Makléřka a její spolupracovnice v průběhu obchodu velmi dobře komunikovaly a dokázaly pružně reagovat na měnící se podmínky a požadavky zúčastněných stran a hlavně ve vzájemné spolupráci úspěšně završit prodej nemovitosti. Vzhledem k nasazení a dosaženým výsledkům jsme jim svěřiili prodej další naší nemovitosti.

Ing. Libor Kuna 

Mnohokrát děkuji za skvělou spolupráci.

Bc. Jan Janoušek 

Slečna Semeráková všechno zvládla bravurně i když se objevily problémy, tak to s námi konzultovala a hodně pomohla. Potom tedy vše šlo jak na drátkách a nemůžu si stěžovat. Děkujeme za zrealizování koupi domu.

Markéta Doubravová 

Spolupráce s paní Semerákovou byla výborná,vše proběhlo naprosto v pořádku, mohli jsme se na ní se vším co jsme potřebovali obrátit a ona nám poradila a pomohla.

Václav Duřt

Vše optimal, prima, děkuji za Vaší pomoc

Martin Pisár 

Moc chvalim Denisu Semerákovou.Ochotná,milá a vstřícná .Děkujeme 

Helena Nevalová

Spokojenost.

Ing. Iva Prokešová 

Jsem celkově velmi spokojena se spoluprácí

Světla Malichová 

Profesionální přístup, spolehlivost a přesnost. Byla to skvělá spolupráce!

Ondřej Bílek 

Velice děkujeme a chválíme. Doporučujeme.

Arnošt Bača 

Za vše moc děkujeme.

Petra Myšková 

Byli jsme velice spokojeni paní makléřkou Denisou Semerákovou. Byla velice ochotná a vstřícná.

Renata Kutáčová

Děkuji za spolupráci, byli jsme spokojeni.

Lenka Bendová

Jsme velice spokojeni a i v budoucnosti počítáme se spoluprací s naší makléřkou.

Pavel Kružík 

Dobra spoluprace děkuji

Jiří Šeretka 

S paní makléřkou jsme byla velmi spokojená. Odvedla skvělou práci. Byt byl během krátké doby pronajat. Vybrala nájemníky přesně dle mého zadání. Práce odvedená na 100%. Děkuji!

Bc. Gabriela Hrůzová, MBA

Paní Semeráková byla vždy ochotná a příjemná.

Ing. Hana Filipcová

Příjemná, usměvavá a sympatická makléřka, která se nám věnovala. Děkujeme a doporučujeme.

Matoušovi

I am very satisfied with services of your agent.

Szymon Bogusz 

Spolupráce s paní Denisou Semerákovou byla skvělá od prvního kontaktu. Vždy vstřícná, ochotná, připravená pomoci, odborně fundovaná. Pomohla mi konzultací i ve věci, v níž už nemusela, když se kupující snažil (vlastně stále snaží) hledat "skryté" vady na koupeném bytě. Děkuji paní Semerákové i celému týmu, paní právničce Mgr. Dobiášové, zkrátka všem. Věřím, že i druhá část mé nemovitostní transakce, tedy nákup rodinného domu v Kostelci nad Černými lesy, proběhne stejně dobře.

Ing. Helena Zaviačičová 

Paní byla velice příjemná, ochotná a flexibilní. Byl jsem opravdu moc spokojený. Její přístup k pronájmu mého bytu byl velice profesionální. Moc děkuji.

Josef Roubíček

Slečna Semeráková byla velmi vstřícná, komunikativní, spolehlivá a profesionální. Spokojenost.

Petr Polák

Vše proběhlo na vybornou.

Jiří Zeman

Vše proběhlo v naprostém pořádku - ze strany makléře byla maximální vstřícnost a otevřenost.

Simona Rendlová

Profesionální přístup, příjemné jednání ochota.

Bc. Hana Šumpíková

"Spolupráce s paní Semerákovou byla skvěla, naprostý profesionál, který ví co děla! Velké poděkování celé společnosti a paní Semerákové zejména ;-)"

Vojtěch Hanzlík

"Spolupráce s paní Denisou Semerákovou byla skvělá, od prvního telefonického kontaktu až po předání domu. Vždy ochotná, vstřícná, připravená pomoci, kvalifikovaná. Děkujeme za perfektní průběh nejen tohoto, ale i souvisejícího obchodu, prodeje bytu. Jste skvělí a budeme Vás doporučovat."

Helena Zaviačičová

S panem Yeroshenkem a s paní Semeráková jsme byli naprosto spokojeni. Svou práci odvedli jak nejlépe mohli. Naprostá spolehlivost a pohotovost, 100% odvedená práce, profesionálové ve svém oboru. Mohu jen doporučit. A ještě jednou velké díky. Abychom nezapomněli, také velké díky paní Skřivánkové za převody služeb. Neskutečná pomoc. 

Ivana Paulíková

Děkuji mnohokrát nejen za pomoc s přepisem energií, ale i za celou téměř roční spolupráci na prodeji domu. Kdybychom se již neviděli, tak bych Vám chtěl alespoň touto formou vyjádřit mou spokojenost s celým průběhem prodeje a Vaším aktivním přístupem při legalizaci staveb na katastru. Když bych někdy v budoucnosti prodával nějakou nemovitost, tak bych si dovolil opět se na Vás obrátit.

Jiří Hrdlička