Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví v centru města Neratovice, kde je veškerá občanská vybavenost, ale zároveň i příroda pro volnočasové..
Exkluzivně nabízíme k prodeji byt 3+1 v družstevním vlastnictví v blízkosti Prahy a Kralup, a zároveň nabízí i relaxaci v blízkosti přírody - možnost..
Nabízíme možnost dlouhodobého pronájmu vi chatové oblasti Želízy, poblíž Kokořínska a chráněné krajinné oblasti. Želízy se nachází 15 min od..
Exkluzivně nabízíme k prodeji chatu v obci Želízy, poblíž Kokořínska a chráněné krajinné oblasti. Želízy se nachází 15 min od Mělníka. Chata se nachází..
Exkluzivně nabízíme k prodeji chatu v obci Želízy, poblíž Kokořínska a chráněné krajinné oblasti. Želízy se nachází 15 min od Mělníka. Chatu je možné..
Nabízíme k prodej byt 1+1 v Neratovicích v družstevním vlastnictví. Byt prošel rekonstrukcí - odhlučněné stěny, nová koupelna (sprchový kout, vana), nová..
Nabízíme k prodeji stavební pozemek o rozloze 2352 m2 v KÚ Horky nad Jizerou s výhledem na obec. Horky nad Jizerou se nachází 15 minut od Mladé Boleslavi,..