Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 176
Novinky

V okolí Prahy lze sehnat nemovitosti s výraznou slevou. Vyplatí se koupit již nyní, nebo raději ještě počkat?

15.3.2023 Benešov, Beroun nebo například Kladno patří dlouhodobě k městům s lepší dostupností vlastního bydlení než nedaleká Praha. Dojezdová.. více »

Aukce nebo dražba nemovitosti. V čem je rozdíl?

25.2.2023 14.2.2023 - Význam obou slov je na jednu stranu podobný - jde o prodej nejvyšší nabídce. Ale nemusí tomu tak být vždy. Jaké jsou tedy.. více »

Příjmáme nové kolegy do týmu!!!

15.7.2022

Chlup
Výkup
Nábor
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: PERSONAL REALITY » Naše služby » PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI

PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI

Vítejte na stránkách naší sice mladé, ale zkušenostmi velmi zralé realitní kanceláře. Naši zkušení makléři zajistí bezproblémový průběh zprostředkování prodeje nemovitosti, založený na osobní přístupu ke každému klientovi a maximální péči od začátku do konce obchodu. Realitní obchod skrývá spoustu možných nebezpečí, kterým se díky nám vyhnete a předejdeme možným problémům i díky našemu profesionálnímu a osobnímu přístupu. Využijte naše zkušenosti se zprostředkováním prodeje a pronájmu nemovitosti. Poradíme jak nejlépe zhodnotit a prodat vaši nemovitost. Jsme schopni řešit i oddlužení nemovitostí s následným prodejem nemovitosti , přímý odkup nemovitostí. Rádi vám zdarma předem poskytneme konzultace a vybereme nejlepší cestu pro váš konkrétní případ. Poskytujeme kompletní služby spojené s realitním obchodem. Naší filozofií je pracovat s profesionály ve svém oboru a poskytnout jim k tomu pokud možno ideální podmínky, profesionální a spokojený makléř je zárukou spokojenosti i u klienta, což je další zásadní cíl naší práce a navzájem propojený.