Nacházíte se: PERSONAL REALITY » Nemovitosti » Prodej, Bytu 1+kk, 30 m² - Praha - Chodov

Prodej, Bytu 1+kk, 30 - Praha - Chodov, Ev.č.: 00983

DSC_1550-Edit
DSC_1569-Edit_B
DSC_1569-Edit_C

Kontaktujte makléře

Jiří GennertJiří Gennert
+420 728 993 281
[email protected]
PoděbradyPoděbrady
Husova 27
Poděbrady - Poděbrady I
+420 604 255 250
[email protected]
Cenaprodáno
včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
KategorieByty 1+kk
LokalitaBrodského 1670/16, Praha - Chodov
Okresúzemí Hlavního města Prahy
VlastnictvíDružstevní
Převod do OVne
Plocha užitná30 m²
Plocha podlahová30 m²
Počet podlaží9
Podlaží umístění5. NP
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaPanelová
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuSídliště
ZástavbaObchodní a obytná
G (PENB nedodán)
zobraz vybavení
Popis

Oživte svůj sen o vlastním domově s námi a objevte naši exkluzivní nabídku družstevního Bytu 1+kk 30 m2. Objevte byt, který vám přinese úžasný pocit pohodlí, jaký jste nikdy předtím nezažili.
Nachází se ve čtvrtém patře v ulici Brodského 1670. Tento byt prošel rekonstrukcí v roce 2018 a je navržen tak, aby poskytoval maximální pohodlí a efektivitu, se světlými, otevřenými prostory, které vytvářejí příjemnou atmosféru. Absolutní soukromí a tepelný komfort vám zajistí nové elektrické venkovní rolety. Nízké poplatky, sklep pro vaše úložné potřeby a výtah pro snadnou přístupnost jen zvyšují jeho hodnotu.
Představte si, jak se probouzíte každé ráno v příjemném a útulném bytě a jak si vychutnáváte první ranní kávu, zatímco se díváte z okna na živou čtvrť. Večer se uvelebíte na pohovku a sledujete svůj oblíbený film. To vše a mnohem více vám může nabídnout náš byt.
Zajímá vás více? Neváhejte nás kontaktovat pro další informace nebo si domluvit prohlídku. Neváhejte, tento úžasný byt by mohl být vaším novým domovem. Uchopit tuto příležitost za pačesy znamená získat klíče k bydlení, které jste si vždy přáli. Uzavřete tuto kapitolu svého života a otevřete novou ve svém bytě 1+kk 30 m2.
Pro tuto nemovitost vám můžeme zajistit úvěr až do výše 3,5 milionu korun, s úrokovou sazbou 5,9 % a dobou splatnosti až 20 let, bez nutnosti zástavy jiné nemovitosti. Těšíme se na vás.