Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 180
Novinky

V okolí Prahy lze sehnat nemovitosti s výraznou slevou. Vyplatí se koupit již nyní, nebo raději ještě počkat?

15.3.2023 Benešov, Beroun nebo například Kladno patří dlouhodobě k městům s lepší dostupností vlastního bydlení než nedaleká Praha. Dojezdová.. více »

Aukce nebo dražba nemovitosti. V čem je rozdíl?

25.2.2023 14.2.2023 - Význam obou slov je na jednu stranu podobný - jde o prodej nejvyšší nabídce. Ale nemusí tomu tak být vždy. Jaké jsou tedy.. více »

Příjmáme nové kolegy do týmu!!!

15.7.2022

Chlup
Výkup
Nábor
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: PERSONAL REALITY » Nemovitosti » Prodej pozemku určeného k výstavbě pro bydlení

Prodej pozemku určeného k výstavbě pro bydlení, Ev.č.: 00508

DJI_0645_1
DSC_5967
DSC_5975
DJI_0640

Kontaktujte makléře

Jiří FaltusJiří Faltus
+420 608 295 090
[email protected]
PardubicePardubice
Bratranců Veverkových 2717
Pardubice - Zelené Předměstí
+420 604 255 250
[email protected]
Cena1 750 Kč za m²
včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaLedce
OkresHradec Králové
Plocha pozemku7.761 m²
ZástavbaVenkovská
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Na severním kraji obce Ledce u Třebechovic pod Orebem prodáváme rozlehlý pozemek, který je územním plánem určen k zastavění stavbou určenou pro bydlení v rodinných domech venkovského typu. Vzhledem k velikosti pozemku lze uvažovat i o stavbě s velkorysejším půdorysem. V dosahu jsou inženýrské sítě - elektřina, plyn, voda i kanalizace. Pozemek je možné rozdělit na dvě části, územní plán dovoluje stavbu dvou domů.

Pozemek je v klidné lokalitě stranou od hlavní silnice do Opočna. V Ledcích je k dispozici základní vybavenost: úřad, obchod, knihovna, hřiště, hospoda. Vše ostatní je k dispozici v nedalekých Třebechovicích, které jsou dostupné autem (cca 5 minut jízdy) či veřejnou dopravou (autobusem, cca 7 minut, ve zhruba dvouhodinovém intervalu). Do Hradce Králové lze dojet za cca 15-20 minut. K rekreaci lze využít okolí obce, na jihu Ledecké bory, východně od obce přírodní chráněné území Chropotínský les. Cyklostezky, které procházejí obcí, Vás zavedou do nedalekého Opočna, do Jaroměře, Třebechovic i kolem Hradce Králové.

Ledce jsou tak lokalitou nabízející nejen klidné bydlení venkovského typu s dosahem všeho potřebného: nákupy, volný čas, kultura, sportovní vyžití, ale i pracovní příležitosti v nedalekém krajském městě.

Pro podrobnější informace o nabízeném pozemku a o možnostech výstavby na něm mě, prosím, neváhejte kontaktovat. Rád se s Vámi setkám i přímo na pozemku. Koupi pozemku lze financovat hypotékou, kterou Vám pomůžeme zajistit.