Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 177
Novinky

V okolí Prahy lze sehnat nemovitosti s výraznou slevou. Vyplatí se koupit již nyní, nebo raději ještě počkat?

15.3.2023 Benešov, Beroun nebo například Kladno patří dlouhodobě k městům s lepší dostupností vlastního bydlení než nedaleká Praha. Dojezdová.. více »

Aukce nebo dražba nemovitosti. V čem je rozdíl?

25.2.2023 14.2.2023 - Význam obou slov je na jednu stranu podobný - jde o prodej nejvyšší nabídce. Ale nemusí tomu tak být vždy. Jaké jsou tedy.. více »

Příjmáme nové kolegy do týmu!!!

15.7.2022

Chlup
Výkup
Nábor
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: PERSONAL REALITY » Nemovitosti » Prodej, Pozemky pro bydlení, 1498m² - Němčice

Prodej, Pozemky pro bydlení, 1498 - Němčice, Ev.č.: 00726

Pohled z ulice
Pohled z ulice
Pohled z pozemku
Zákres IS a vybavenosti obce
Pohled z ulice
IMG_4199aa
Mapa

Kontaktujte makléře

Mgr. Vladimíra KutschkováMgr. Vladimíra Kutschková
+420 731 130 062
[email protected]
PoděbradyPoděbrady
Klicperovo náměstí 70
Chlumec nad Cidlinou - Chlumec nad Cidlinou I
+420 604 255 250
[email protected]
Cena4 000 000 Kč
včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaNěmčice
OkresMladá Boleslav
Plocha pozemku1.498 m²
ZástavbaObytná
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Hledáte pozemek pro výstavbu svého snového bydlení? Na východním kraji obce Němčice ve výhradním zastoupení nabízíme ke koupi rozlehlý rovinatý pozemek, který je určen k zastavění stavbou určenou pro bydlení v rodinných domech venkovského typu. Vzhledem k velikosti pozemku lze uvažovat i o stavbě s velkorysejším půdorysem. V dosahu jsou inženýrské sítě - elektřina, plyn, voda (viz zákres). Pozemek je v intravilánu obce. Orgán územního plánování konstatuje, že je předmětný pozemek zařazen v intravilánu a tedy v zastavěném území. Obec v tuto chvíli zpracovává územní plán.

Pozemek je v klidné lokalitě . V Němčicích je k dispozici základní vybavenost: úřad, obchod, knihovna, hřiště, dětské hřiště. Vše ostatní je k dispozici v nedalekých Luštěnicích - 3 km nebo Dobrovicích - 5km. Do Mladé Boleslavi lze dojet za cca 10 minut. Obec je stranou rušné silnice 38 spojující Mladou Boleslav s Nymburkem, ale zároveň v příjemné dojezdové vzdálenosti na D10 do Prahy a Liberce.

Němčice jsou tak lokalitou nabízející nejen klidné bydlení venkovského typu s dosahem všeho potřebného: nákupy, volný čas, kultura, sportovní vyžití, ale i pracovní příležitosti v nedalekém okresním městě nebo v Praze.

Pro podrobnější informace o nabízeném pozemku a o možnostech výstavby na něm mě, prosím, neváhejte kontaktovat. Ráda se s Vámi setkám i přímo na pozemku. Koupi pozemku lze financovat hypotékou, kterou Vám pomůžeme zajistit.