Nacházíte se: PERSONAL REALITY » Nemovitosti » Prodej, Pozemky pro bydlení, 1498m² - Němčice

Prodej, Pozemky pro bydlení, 1498 - Němčice, Ev.č.: 00726

GOPR0247
Mapa
GOPR0248
GOPR0246
Zákres IS a vybavenosti obce

Kontaktujte makléře

Mgr. Vladimíra KutschkováMgr. Vladimíra Kutschková
+420 731 130 062
[email protected]
PoděbradyPoděbrady
Husova 27
Poděbrady - Poděbrady I
+420 604 255 250
[email protected]
Cena4 000 000 Kč
včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaNěmčice
OkresMladá Boleslav
Plocha pozemku1.498 m²
ZástavbaObytná
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

S radostí Vám nabízíme jedinečnou příležitost, která se nemusí opakovat a to je něco, co byste měli mít na paměti. Nabízíme exkluzivně, rozsáhlý pozemek k prodeji, nacházející se na východních hranicích malebné obce Němčice. Tento pozemek je určen především pro stavbu rodinného domu.
Díky štědré velikosti tohoto místa je zde možné stavět také domy s větším půdorysem, nebo dokonce dvojdům. Všechny nezbytné inženýrské sítě – elektřina, plyn, voda - jsou v pohodlném dosahu, jak je vyobrazeno na přiloženém zákresu.
Ale to není vše. Tento pozemek je charakterizován svou rovinatostí. To znamená, že budoucí majitelé nebudou muset řešit komplikace spojené se stavbou na strmém svahu nebo na nerovném terénu. Pozemek je naprosto rovný, což usnadní jakoukoli stavební práci a umožní budoucím majitelům plně využít jeho potenciál.
A to ještě není vše. Jak bylo již zmíněno, tento pozemek je určen především pro stavbu rodinného domu. Nachází se přímo v intravilánu obce a lze na něm stavět hned. To znamená, že si budoucí majitelé mohou postavit svůj vysněný dům přesně podle svých představ a snů. Ať už hledají klidné místo pro svůj odpočinek, nebo místo, kde budou moci vychovávat své děti v bezpečí a klidu. Tento pozemek jim to všechno nabízí.
Nabízený pozemek je situován v klidné oblasti s výhledem na okolní krajinu Němčic. Obec nabízí základní vybavení pro každodenní život, včetně úřadu, obchodu, knihovny a hřišť pro děti. Pro další potřeby jsou v těsné blízkosti Luštěnice – 3 km a Dobrovice – 5 km.
Cesta do Mladé Boleslavi trvá jen cca 10 minut. I když je obec mimo hlavní silnici 38 spojující Mladou Boleslav s Nymburkem, zůstává stále v komfortní dojezdové vzdálenosti na D10 do Prahy a Liberce.
A umístění obce mimo hlavní silnici, dělá z Němčic především ideální lokalitou pro ty, kteří touží po klidném bydlení s výhodou snadného přístupu ke všem občanským vybavením, kulturním a sportovním aktivitám, a také pracovním příležitostem v nedalekém okresním městě nebo v Praze.
Takže, pokud hledáte místo, kde byste mohli postavit svůj vysněný dům, pokud hledáte klid, pohodu, pak je tento pozemek přesně to, co hledáte.
Pro více informací o tomto pozemku a jeho výstavbových možnostech, mě neváhejte kontaktovat. Ráda se s Vámi setkám přímo na místě. Pokud byste měli zájem o financování koupě hypotékou, jsme připraveni Vám s tímto procesem pomoci.