Nacházíte se: PERSONAL REALITY » Nemovitosti » Prodej, Rodinné domy, 129m² - Chomutov

Prodej, Rodinné domy, 129 - Chomutov, Ev.č.: 00927

DSC08549[1]
DSC08431-HDR-Edit[1]
DSC08435-HDR-Edit[1]
DSC08456-HDR-Edit[1]
DSC08421-HDR-Edit[1]
DSC08461-HDR[1]
Půorys 1 NP
Praha 4 - PodolíPraha 4 - Podolí
Pod Pekařkou 107/1
Praha - Podolí
+420 604 255 250
[email protected]
Cenaprodáno
včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
KategorieRodinné domy
LokalitaGrégrova, Chomutov
OkresChomutov
Velikost4 pokoje
Plocha užitná250 m²
Plocha podlahová125 m²
Plocha pozemku711 m²
Plocha zahrady582 m²
Počet podlaží2
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
Umístění objektuKlidná část obce
G (PENB nedodán)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

K dispozici je jedinečná příležitost zakoupit prostorný a zrekonstruovaný dvoupatrový dům 4KK v klidné lokalitě ulice Grégrova v Chomutově. Tento dům byl pečlivě renovován v letech 2009 až 2015, zahrnuje rozsáhlé úpravy a modernizace, které jej přeměnily na ideální rodinné sídlo.

Rekonstrukce domu zahrnovala kompletní výměnu rozvodů elektřiny, plynu, vody a odpadů, což zajišťuje bezproblémový chod a komfort pro vaši rodinu. Střecha byla kompletně renovována, zateplení bylo provedeno, a dřevěná okna zajistila příjemnou atmosféru i energetickou efektivitu. Pro vaše pohodlí byl nainstalován plynový kotel Protherm Medvěd se zásobníkem vody, který zajišťuje účinné vytápění a ohřev teplé vody. Vjezdová pojízdná vrata u tohoto domu jsou samozřejmostí.

Součástí domu je také kuchyňská linka od renomované značky Koryna, vybavená myčkou a elektrickou troubou. V prostorném obývacím pokoji se nachází krb, který vytváří příjemnou atmosféru a poskytuje teplo a útulnost.

Dům nabízí také komfort a pohodlí díky samostatné koupelně v každém patře, což zajišťuje soukromí a praktičnost pro všechny obyvatele. Každý člen rodiny si tak může užívat svůj vlastní prostor.

K domu náleží také zahrada, která je v současné době pronajata od města Chomutova za roční poplatek 3248,- Kč na dobu neurčitou. Na zahradě se nachází příjemná pergola, která nabízí ideální prostor pro odpočinek a posezení. Elektrické přípojky jsou k dispozici jak na pergole, tak i na plotě.

Jeho výhodou je také strategická poloha v ulici Grégrova v Chomutově, která poskytuje snadný přístup ke všem důležitým místům a službám ve městě.

Pokud hledáte prostorný dům s veškerými vylepšeními a dokončenými rekonstrukčními pracemi, tento dvoupatrový dům je pro vás ideální volbou.

Zavolejte mi o prohlídku, těším se na Vás!