15.3.2023 Benešov, Beroun nebo například Kladno patří dlouhodobě k městům s lepší dostupností vlastního bydlení než nedaleká Praha. Dojezdová.. více »
25.2.2023 14.2.2023 - Význam obou slov je na jednu stranu podobný - jde o prodej nejvyšší nabídce. Ale nemusí tomu tak být vždy. Jaké jsou tedy.. více »
15.7.2022
Cena | prodáno |
včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu | |
Kategorie | Rodinné domy |
Lokalita | Ovčáry 136 |
Okres | Mělník |
Velikost | 3 pokoje |
Plocha užitná | 98 m² |
Plocha podlahová | 98 m² |
Plocha pozemku | 543 m² |
Plocha zastavěná | 106 m² |
Plocha zahrady | 437 m² |
Počet podlaží | 2 |
Stav objektu | Dobrý |
Budova | Cihlová |
Typ domu | Přízemní |
Poloha objektu | Samostatný |
Umístění objektu | Klidná část obce |
Zástavba | Obytná |
Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1 a užitné ploše 98 m2, který se nachází pouhých 200m od jezera Křenek. Dům byl do nynější podoby přestavěn v osmdesátých letech a následně byl dobře udržován. V domě jsou plastová okna, o vytápění se stará elektrokotel, v obýváku jsou krbová kamna. Dům je napojený na veřejnou kanalizaci, voda je z vlastní studny, ale lze připojit i k obecnímu vodovodu. Okrasná zahrada je situována na jih a proto se nabízí přestavba oken z obýváku na balkónové dveře a přístavba terasy, která bude navazovat na zahradu. Doporučuji prohlídku.