| Cena | 2 990 000 Kč |
| včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu | |
| Kategorie | Rodinné domy |
| Lokalita | nám. Republiky 104, Lázně Kynžvart |
| Okres | Cheb |
| Velikost | 5 a více pokojů |
| Užitná plocha | 191 m² |
| Plocha pozemku | 691 m² |
| Zastavěná plocha | 122 m² |
| Plocha zahrady | 464 m² |
| Počet podlaží | 2 |
| Stav objektu | Dobrý |
| Budova | Smíšená |
| Typ domu | Patrový |
| Poloha objektu | Samostatný |
| Umístění objektu | Centrum obce |
| Zástavba | Obytná |
| Rok výstavby | 1919 |
Nabízíme Vám ke koupi dvoupodlažní rodinný dům situovaný v centru lázeňského města Lázně Kynžvart.
Nemovitost zahrnuje dvě samostatné bytové jednotky, půdní prostor s potenciálem další vestavby a zahradu, na kterou navazuje stavební parcela.
V přízemí se nachází byt o dispozici 1+1 s vlastní koupelnou. Součástí této části domu je také samostatná místnost se vstupem na zahradu, která se nabízí například k vybudování letní kuchyně či odpočinkového zázemí. Dům je částečně podsklepen (cca 16 m²).
V patře je k dispozici prostorná bytová jednotka 2+1 o velikosti 84 m², která disponuje velkou ložnicí, obývacím pokojem, kuchyní a koupelnou. Na půdě již byla započata výstavba jednoho pokoje a prostor nabízí možnost dalšího rozšíření dle potřeb nového majitele.
Celková výměra pozemku činí 691 m², zastavěná plocha domu je 122 m². K nemovitosti náleží zahrada, dvě kolny na nářadí a stavební pozemek o velikosti 311 m².
Dům prošel částečnou rekonstrukcí – byla provedena nová elektroinstalace a vyřešeny odpady. Po menších úpravách je možné ihned bydlet v bytové jednotce 2+1.
Lázně Kynžvart představují atraktivní lokalitu s bohatou historií a lázeňskou tradicí. Nachází se zde dětské lázně, zámek Kynžvart i krásná příroda Slavkovského lesa, která láká k procházkám i aktivnímu odpočinku.
Nemovitost nabízí široké spektrum využití – ideální jako vícegenerační bydlení, dům s možností rozšíření obytné plochy, případně jako investiční příležitost.
Pro více informací nebo sjednání prohlídky kontaktujte makléře. S financováním Vám rádi pomohou naši specialisté.