Litoměřice| Cena | 9 500 000 Kč |
| včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu | |
| Kategorie | Rodinné domy |
| Lokalita | Měrunice 132, Měrunice |
| Okres | Teplice |
| Velikost | 5 a více pokojů |
| Užitná plocha | 356 m² |
| Podlahová plocha | 400 m² |
| Celková plocha | 2.560 m² |
| Plocha pozemku | 2.560 m² |
| Zastavěná plocha | 244 m² |
| Plocha zahrady | 2.199 m² |
| Užitná plocha přízemí | 194 m² |
| Plocha dílen | 43 m² |
| Počet podlaží | 2 |
| Stav objektu | Dobrý |
| Budova | Smíšená |
| Typ domu | Patrový |
| Poloha objektu | Samostatný |
| Umístění objektu | Klidná část obce |
| Zástavba | Venkovská |
| Rok kolaudace | 1998 |
| Rok výstavby | 1945 |
Z důvodu vysokého věku manželů (a nízké ochoty tahat konve s vodou) se prodává prostorný rodinný dům s právem na dožití.
Ano, čtete správně – vy si pořídíte sen, a my k němu přidáme babičku s dědou, kteří vás rádi pozdraví přes plot.
Dům se nachází na pomezí okresů Teplice, Litoměřice, Most a Louny – ideální pro nerozhodné, co neví, kam vlastně patří. Každé město cca 18 km, takže kamkoli to máte stejně daleko (a stejně z kopce i do kopce).
Příjezd? Po asfaltce, ne po tankodromu! Samostatný vjezd, vlastní studna 150 m hluboká – voda čistší než v supermarketu. Zavlažování pozemků zajištěno, IBC nádrže 5000 l, takže můžete pěstovat rajčata i rýži.
Technologie? Domácí NASA! Tepelné čerpadlo Buderus-Bosch (12–21 kWh), fotovoltaika 12,9 kWp, solární panely na ohřev vody, velké bateriové úložiště, takže když vypadne proud, sousedi vám budou závidět světlo i vířivku.
A ta vířivka! Kruhová, 3 metry v průměru, s vyhříváním – ideální pro romantiku i rodinnou poradu. Krytý bazén 6×3 m v zimní zahradě, také s tepelným čerpadlem – plavat můžete klidně i v lednu, pokud se vám nechce do Lázní Teplice.
Pozemek cca 2800 m²: dvě zahrady, louka, lesík (dub, jasan, olše), hospodářská budova, chlévy pro zvířata i udírna s terasou pro člověka. Garáž vyhřívaná, vrata na dálkové ovládání – protože proč vystupovat, když prší?
V domě dřevěná eurookna (dvojsklo, v přízemí trojsklo), stropy zateplené, rustikální trámy, galerie, kuchyň z masivu se sklem, obývák, ložnice, pracovna i byt 1+1 pro hosty nebo tchýni (pokud máte odvahu).
Rekonstrukce 1992, moderní technologie 2022–2024 – staré kouzlo, nové pohodlí.
Shrnutí:
velký dům s charakterem
2800 m² pozemků
studna 150 m
soláry, tepelné čerpadlo, fotovoltaika
bazén, vířivka, udírna
možnost chovu zvířat
právo na dožití
Vhodné pro ty, co chtějí soběstačný domov, klid, přírodu a milé sousedy, kteří se jednou možná stanou legendou v kronice obce.
Zavolejte, přijeďte, zamilujte se. My vás přivítáme koláčem a ukážeme, kde roste nejlepší jabloň.