Nacházíte se: PERSONAL REALITY » Nemovitosti » Prodej, Ubytování, 2187 m² - Lipno - Drahomyšl

Prodej, Ubytování, 2187 - Lipno - Drahomyšl, Ev.č.: 00942

IMG-2283
IMG-2282
IMG-2269
IMG-2268
IMG-2270
IMG-2271
IMG-2280

Kontaktujte makléře

Miluše NeumannováMiluše Neumannová
+420 778 742 900
[email protected]
MostMost
tř. Budovatelů 2830/3
Most
+420 604 255 250
[email protected]
Cena7 799 000 Kč
včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
KategorieUbytování
LokalitaLipno - Drahomyšl
OkresLouny
Plocha užitná900 m²
Plocha pozemku1.737 m²
Plocha zastavěná450 m²
Počet podlaží2
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná
G (PENB nedodán)
zobraz vybavení
Popis

Ubytovna v obci Drahomyšl, okres Lipno

Máme tu úžasnou příležitost pro všechny investory, kteří hledají výnosný podnikatelský projekt. Nabízíme k prodeji moderní a prostornou ubytovnu s celkovým užitným rozměrem 900 m2, nacházející se v krásné obci Drahomyšl u Lipna, okres Louny.
Tato ubytovna disponuje dvěma velkými poschodími, která nabízejí celkem 34 prostorných pokojů. Kapacita ubytovny je až 73 osob, což je ideální pro ubytování skupinových pobytů nebo pro přijímání turistů, kteří si chtějí užít klidného odpočinku v malebné krajině.
Vnitřní prostory ubytovny prošly nedávnou rekonstrukcí, čímž byl dosažen moderní a útulný interiér.
Na každém patře ubytovny se nachází částečně vybavená kuchyň včetně elektrického sporáku. To usnadňuje organizacím ubytovat např. dojíždějící zaměstnance.
Ubytovna se nachází v klidném a malebném prostředí obce Drahomyšl, což přináší ideální podmínky pro relaxaci a odpočinek hostů. Okolní příroda nabízí širokou škálu aktivit, jako jsou výlety do krásného okolí, turistika, cyklistika a vodní sporty na nedalekém jezeře.
Tato ubytovna představuje skvělou investiční příležitost. S jeho velkou kapacitou je ideální pro provozování ubytovacího zařízení nebo hotelu. Díky atraktivní lokalitě a blízkosti rekreačních oblastí můžete očekávat stálý proud hostů a dlouhodobý zisk.
Nabízíme vám šanci stát se majitelem této úspěšné ubytovny a využít potenciálu, který tato nemovitost nabízí. Neomezujte své podnikatelské ambice a začněte svůj úspěšný podnikatelský příběh ještě dnes!

Zaujala vás tato nabídka? Kontaktujte nás a rádi vám poskytneme další informace a domluvíme prohlídku této skvělé nemovitosti. Popřípadě pomůžeme s financováním.