Nacházíte se: PERSONAL REALITY » Nemovitosti » Pronájem bytu, 2+1 69 m2, Nové Dvory u Doksan

Pronájem bytu, 2+1 69 m2, Nové Dvory u Doksan, Ev.č.: 02220

pohled na dům ze zahrady
kuchyňská lina
průhled z kuchyně do obývacího pokoje
prostor pro jídelní stůl
ložnice
v koupelně je i přípojka pračky
koupelna s WC

Kontaktujte makléře

Marie ŠemberováMarie Šemberová
+420 608 320 030
[email protected]
LitoměřiceLitoměřice
Jezuitská 237/7
Litoměřice - Litoměřice-Město
+420 604 255 250
[email protected]
Cena11 500 Kč za měsíc
Nájem 11.500,-Kč + zálohy: vodné-stočné 500,-Kč (nebo dohodou), spol. el. 70,-Kč, elektroměr na nájemníka, kauce 15.000,-Kč, provize RJ 11.000,-Kč, včetně DPH, bez poplatků, + provize RK
KategorieByty 2+1
LokalitaNové Dvory
OkresLitoměřice
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha69 m²
Počet podlaží3
Podlaží umístění2. NP
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
Datum nastěhováníIhned
G (PENB nedodán)
zobraz vybavení
Popis

Toužíte bydlet v krásné přírodě s možností sportovního vyžití, koupání, rybaření a přitom mít v dosahu základní občanskou vybavenost. V tomto případě vám nabízíme k pronájmu byt 2+1 o podlahové ploše 69 m2 v Nových Dvorech u Doksan.
Byt je situován v 1. patře nájemního domu, stojící uprostřed udržované, kompletně uzavřené zahrady, kterou můžete využívat spolu s ostatními nájemníky. Dispozice bytu: předsíň, ze které vstoupíte do koupelny, komory, průchozí kuchyně a dalších dvou místností. V kuchyni je kuchyňská linka s elektrickým sporákem. Další dvě místnosti jsou bez vybavení.
V koupelně je vana, umývadlo, toaleta a nechybí ani přípojka pračky.
Byt se vytápí etážovým topením s kotlem na pevná paliva. Teplá voda se ohřívá elektrickým bojlerem. Okna jsou plastová.
Dále k bytu patří garáž o ploše 28 m2, kotelna sklep a na zahradě stojí ještě uzamykatelná kůlna na palivo. Celková plocha bytu je 114 m2
Každý byt je vybavený vlastním elektroměrem, vodoměrem a internetem.
Velkým benefitem pronájmu je společná, velká, udržovaná zahrada pod uzavřením. Nájemníci zde mohou odpočívat, grilovat, případně si postavit bazén. Vodu ze studny nájemníci neplatí. Zálohově se platí pouze společná elektřina.
Aby byl pronajímatel schopný vytvořit všem nájemníkům nerušené a klidné prostředí, není dovoleno zde chovat jakékoliv zvíře.
Byt je volný, připravený pro nového nájemníka.
Nájemné je 11.500 Kč + záloha na vodu, společnou elektřinu. Elektroměr a pevná paliva si hradí každý nájemník sám. Kauce 15.000 Kč, provize 11.000,- Kč
Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte kontaktovat makléře.