Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 177
Novinky

V okolí Prahy lze sehnat nemovitosti s výraznou slevou. Vyplatí se koupit již nyní, nebo raději ještě počkat?

15.3.2023 Benešov, Beroun nebo například Kladno patří dlouhodobě k městům s lepší dostupností vlastního bydlení než nedaleká Praha. Dojezdová.. více »

Aukce nebo dražba nemovitosti. V čem je rozdíl?

25.2.2023 14.2.2023 - Význam obou slov je na jednu stranu podobný - jde o prodej nejvyšší nabídce. Ale nemusí tomu tak být vždy. Jaké jsou tedy.. více »

Příjmáme nové kolegy do týmu!!!

15.7.2022

Chlup
Výkup
Nábor
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: PERSONAL REALITY » Virtuální 3D prohlídka v Personal Reality

Virtuální 3D prohlídka v Personal Reality

Nejmodernější technologie v Personal Reality - viz naše nabídka nemovitostí

Matterport

Asi nejpopulárnější technologií, která nabízí 3D skenování pro potřeby realitních makléřů, je Matterport. Jde o platformu, která nabízí jak softwarové nástroje, tak 3D skenovací kameru. Zároveň nabízí digitální umístění prohlídek na svých serverech. Prohlídky na platformě Matterport podporují realitní servery jako Sreality nebo náš web www.personalreality.cz

 

Pokud by si ale tuto technologii chtěl pořídit jednotlivec, měl by si připravit šestimístnou částku a vyhradit množství času na nácvik ovládání celé technologie. Jinými slovy, tuto službu je lepší si koupit od jedné z nemnoha společností, které tuto platformu v České republice nabízejí.

 

Cena tvorby 3D prohlídky ji předurčuje zejména pro prezentaci hodnotnějších nemovitostí. Ovšem podle Personal Reality  se prohlídka vyplatí například i u domu, který je kompletně před rekonstrukcí. Jednou z funkcí 3D virtuální prohlídky je totiž možnost měřit rozměry, takže si zde odborník může předem spočítat náklady na rekonstrukci. 

 

Průměrně se náklady na jednu prohlídku pohybují mezi 3 000 – 5 000 Kč. V ceně bývají kromě virtuální prohlídky zahrnuté také fotografie (nejen klasické dvojrozměrné, ale také 360°), videospot, u domů i venkovní 360° foto propojené s 3D modelem.

U nás máte toto zajištěno při prodeji každé nemovitosti. Zde jedna ukázka:

 

https://www.personalreality.cz/prodej-byty-3-1-chrastany-okres-praha-zapad-prodej-byty-3-1-97m2-chrastany-3