Nacházíte se: PERSONAL REALITY » Nemovitosti » Prodej pozemky pro bydlení, 1 256 m² - Semín

Prodej pozemky pro bydlení, 1 256 - Semín, Ev.č.: 01224

DJI_0233
DJI_0233-Edit
DSC_6017-Edit
foto1realdum
foto1vizualb
foto2realdum
foto2vizualB

Kontaktujte makléře

Kateřina SvobodováKateřina Svobodová
+420 777 949 990
[email protected]
PřeloučPřelouč
Obránců míru 1310
Přelouč
+420 604 255 250
[email protected]
Cena3 400 000 Kč
včetně DPH, bez poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaSemín
OkresPardubice
Plocha pozemku1.256 m²
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Hledáte pozemek na výstavbu vysněného domova? Máme pro vás skvělou příležitost stát se majitelem stavebního pozemku o velikosti 1256 m2 v obci Semín, který vás okouzlí nejen svým potenciálem, ale také krásným okolím.


Tento pozemek se nachází v již zastavěné lokalitě, která slibuje klidný a pohodový život. Na hranici pozemku najdete kompletní inženýrské sítě, což znamená, že jste na dobré cestě k vytvoření vašeho vysněného domu. Sjezd na pozemek je jednoduše z přilehlé obecní komunikace.


Umístění pozemku vás nadchne svým okolím a možnostmi, které nabízí. Klidná čtvrť nedaleko centra obce vám nabídne nejen lokální občanskou vybavenost, ale i krásnou přírodu a lesy v bezprostřední blízkosti.


Pozemek je ve své spodní části ideálně rovinnatý a je zde dostatek místa na umístění domu o dvou nadzemních podlažích a obytném podkroví. Dále je pozemek navýšen a nabízí tak luxusní možnost umístění domu do svahu, což vám dává široké architektonické možnosti pro návrh a stavbu vašeho domova. Zde můžete realizovat své sny.


Tato parcela je situována na jih, což přináší příležitost pro zajímavý design zahrady i budovy. Pokud sníte o vlastním domově v krásném prostředí a přesto s velmi dobrou občanskou vybaveností, neváhejte a přijďte si tento pozemek prohlédnout. Zdejší příroda, klid a pohoda vás určitě okouzlí.


Obec Semín je strategicky umístěna v Pardubickém kraji, s výhodnou blízkostí k městům jako je Přelouč, Řečany nad Labem, Chlumec nad Cidlinou nebo Pardubice. Tato města nabízejí kompletní občanskou infrastrukturu včetně zdravotní péče, široké nabídky vzdělání na všech úrovních včetně různých typů škol, nákupních možností, širokého spektra služeb a společenských, kulturních a sportovních aktivit. V sousední obci Kladruby nad Labem naleznete například národní hřebčín, který je obklopen rozlehlými pastvinami, které přímo vybízejí k dlouhým procházkám čí cyklovýletům.

Kontaktujte nás pro více informací a domluvení prohlídky.
V inzerci jsou použité upravené fotografie s umístěnými domy pro Vaši lepší představu.

Soubory ke stažení