Nacházíte se: PERSONAL REALITY » Pronájem bytu v Lovosicích

PERSONAL REALITY

Pronájem byty 2+1, 51 m² - Lovosice

Rád bych touto cestou vyjádřil svou vděčnost a spokojenost s prací makléřky, paní Vágnerové, při pronájmu mého bytu na adrese Osvoboditelů 937, Lovosice. Paní Vágnerová vykonávala svou práci s vysokou mírou profesionality, spolehlivosti a efektivity.

Během celého procesu pronájmu byla paní Vágnerová velmi vstřícná a ochotná. Poskytla mi jasné a podrobné informace o každém kroku, což mi pomohlo lépe porozumět celému procesu. Byla vždy k dispozici, kdykoli jsem potřeboval konzultaci nebo měl dotazy, a reagovala rychle a srozumitelně.

Paní Vágnerová také prokázala vynikající schopnosti při jednání s potenciálními nájemníky. Dokázala efektivně prezentovat můj byt a zorganizovat prohlídky tak, aby přilákala seriózní zájemce. Díky jejímu úsilí se nám podařilo rychle najít vhodného nájemníka, který splňuje naše požadavky.

Jsem velmi spokojen s výsledkem její práce a věřím, že její přístup a profesionalita přispěly k hladkému a úspěšnému pronájmu mého bytu. Bez váhání bych ji doporučil komukoli, kdo hledá zkušenou a spolehlivou makléřku pro správu nemovitostí.

S pozdravem,

Martin Šefl

Pronájem byty 2+1, 51 m² - Lovosice