Dobrý den, chtěli bychom touto formou vyjádřit velkou spokojenost s prací paní Mayové,
Opravdu je to profesionálka na svém místě. K tomu milá a příjemná. Ještě jednou děkujeme.
Dobrý den.Chtěla bych moc pochválit pani makléřku M.Ficenecovou.Na naše schůzky jsem se těšila,protože byla vždy milá,ochotná a hlavně empatická.Jsem seniorka vyššího věku a vždy mi to laskavě vysvětlila,abych vše pochopilaHlavně jsem ji věřila,že všechno dobře dopadne a stalo se.Díky,díky,díky.Celému vašemu kolektivu přeji hodně úspěchů ve vaší práci a klidné prožití Vánočních Svátků.Spokojená klientka Eva Vašková.
Paní Miluše Ficenecová je zkušená,profesionální,velmi milá a vždy nápomocná.Dávám jí 10********** a moc jí děkuji za zprostředkování koupě nemovitosti.Vše proběhlo hladce a rychle.PV
Rád bych ocenil paní Ivanu Kropáčovou za její práci při zprostředkování koupě nemovitosti. Snad poprvé jsem měl pocit, že v obchodu šlo jak o prodávajícího, tak kupujícího. Děkuji za férové a rychlé jednání, i když okolnosti nebyly vždy lehké.
Dle mých pozitivních zkušeností mohu jen doporučit spolupráci.
Paní Nedavašková je velká profesionálka s milým přístupem a ochotou poradit a provést detaily nákupu nemovitosti. Byly jsme s manželkou velice spokojeni.
Děkuji panu Guštarovi za jeho flexibilitu, ochotu a milé provedení nákupem nemovitosti. Vše proběhlo hladce a rychle.
Děkuji Lucii Slimaříkové za přístup a vše co se týče prodeje. Je empatická a poradí. Prodej byl rychlý, vše proběhlo tak, jak bylo smluveno. Děkuji Slavíková Lucie
Paní Ing.Lucie Slimaříková od prvního kontaktu byla vstřícná,ochotná.Vycházela vstříc co se týče časové flexibility.Byl jsem s ní v neustálém telefonickém kontaktu.Když se vyskytl jakýkoliv problém , odborně poradila ,sama vyřídila k velké spokojenosti.Kéž by bylo více takových pracovníků, jako je paní Ing. Lucie Slimaříková.Vřele doporučuji !!!!!
Děkuji paní makléřce za dlouhodobou spolupráci. O byt se mi hezky stará. Mám to bez starostí.
Děkuji panu Guštarovi za rychlý a profesionální přístup a dobré zacházení.Jsme moc spokojeni.Mohu doporučit.
Ing Mir. Hamerník